Kategoria: Sołectwa

 

WYKAZ
sołectw z terenu gminy Przytyk oraz sołtysów - kadencja 2015-2019
Lp. Nazwa sołectwa Nazwisko i imię sołtysa
1 Domaniów Senator Dariusz
2 Dęba Dudziński Zdzisław
3 Glinice Soból Wiesław
4 Goszczewice Idzikowski Marian
5 Jabłonna Drabik Tomasz
6 Kaszewska Wola Stępniewski Artur
7 Krzyszkowice Górska Beata
8 Młódnice Zygmunt Bogdan
9 Maksymilianów Milczarska Mariola
10 Oblas Czubak Grzegorz
11 Ostrołęka Wlazło Wojciech
12 Potkanna Drabik Agnieszka
13 Podgajek Janowski Zdzisław
14 Posada Kawiński Lech
15 Przytyk Skrzypczyński Marcin
16 Słowików Drabik Urszula
17 Stefanów Sadkowski Stanisław
18 Studzienice Sobstyl Tomasz
19 Suków Wrzosek Katarzyna
20 Sukowska Wola Mulik Marlena
21 Wola Wrzeszczowska Soból Andrzej
22 Wólka Domaniowska Feliks Gibała
23 Wrzeszczów Ciechowicz Jan
24 Wrzos Fokt Andrzej
25 Wygnanów Paciorek Czesław
26 Żerdź Głogowska Agnieszka

 

Data wprowadzenia informacji: 2015-03-06 20:22, wprowadzający: Paweł Wójtowicz

 

WYKAZ
sołectw z terenu gminy Przytyk oraz sołtysów - kadencja 2011-2015
Lp. Nazwa sołectwa Nazwisko i imię sołtysa
1 Domaniów Senator Dariusz
2 Dęba Dudziński Zdzisław
3 Glinice Soból Wiesław
4 Goszczewice Idzikowski Marian
5 Jabłonna Drabik Tomasz
6 Kaszewska Wola Srępniewski Artur
7 Krzyszkowice Musiałek Marek
8 Młódnice Zygmunt Bogdan
9 Maksymilianów Rojek Zbigniew
10 Oblas Stani Elżbieta
11 Ostrołęka Wlazło Wojciech
12 Potkanna Nowak Paweł
13 Podgajek Budzik Jadwiga
14 Posada Kawiński Lech
15 Przytyk Skrzypczyński Marcin
16 Słowików Drabik Urszula
17 Stefanów Sadkowski Stanisław
18 Studzienice Sobstyl Tomasz
19 Suków Wrzosek Katarzyna
20 Sukowska Wola Wojtysiak Marek
21 Wola Wrzeszczowska Soból Andrzej
22 Wólka Domaniowska Feliks Gibała
23 Wrzeszczów Ciechowicz Jan
24 Wrzos Fokt Andrzej
25 Wygnanów Paciorek Czesław
26 Żerdź Stańczykowski Kazimierz
 
Data wprowadzenia informacji 2011-03-01 12:17:27 Informację zaktualizowano 2011-03-01 12:57:19, wprowadzający:Mariusz Wikaliński
 
WYKAZ
sołectw z terenu gminy Przytyk oraz sołtysów - kadencja 2007-2011
Lp. Nazwa sołectwa Nazwisko i imię sołtysa
1 Domaniów Senator Dariusz
2 Dęba Dudziński Zdzisław
3 Glinice Soból Wiesław
4 Goszczewice Górski Jan
5 Jabłonna Słomka Krzysztof
6 Kaszewska Wola Srępniewski Artur
7 Krzyszkowice Musiałek Marek
8 Młódnice Siara Marek
9 Maksymilianów Rojek Zbigniew
10 Oblas Stani Elżbieta
11 Ostrołęka Popiel Robert
12 Potkanna Nowak Paweł
13 Podgajek Budzik Jadwiga
14 Posada Kawiński Lech
15 Przytyk Zieliński Jan
16 Słowików Drabik Urszula
17 Stefanów Sadkowski Stanisław
18 Studzienice Sobstyl Tomasz
19 Suków Wrzosek Katarzyna
20 Sukowska Wola Wojtysiak Marek
21 Wola Wrzeszczowska Soból Andrzej
22 Wólka Domaniowska Feliks Gibała
23 Wrzeszczów Ciechowicz Jan
24 Wrzos Fokt Andrzej
25 Wygnanów Paciorek Czesław
26 Żerdź Stańczykowski Kazimierz
 
Data wprowadzenia informacji 2003-07-04 12:09:25 Informację zaktualizowano 2011-03-01 12:11:53, wprowadzający:Mariusz Wikaliński