Zaproszenie do złożenia ofert na: „Przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Urzędu Miejskiego w Przytyku i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz kadry kierowniczej Zamawiającego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, finansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe”, Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
- Pobierz artykuł w formie pliku Pdf
- Drukuj treść tego artykułu
- Powrót do poprzedniej strony
- Kontakt na stronie Kontakt
| Rodzaj dokumentu | Zapytania Ofertowe |
|---|---|
| Dziedzina | Zapytanie ofertowe |
| Numer | 271/1/19/2026/ |
| Data podpisania | 2026-05-14 10:31 |
| Treść dokumentu (wersja do pobrania |
|
| Dokumenty nowelizujące | Dokument nie został znowelizowany |
| Dokumenty nowelizowane | Dokument nie nowelizuje innych dokumentów |
Załączniki (2)
OprogramowaniePobierz wszystkie załączniki
Wytworzył: Ilona Drabik
Data publikacji: 2026-05-14
Data publikacji: 2026-05-14
Wytworzył: Ilona Drabik
Data publikacji: 2026-05-18
Data publikacji: 2026-05-18
Wytworzył:Opublikował:Data opublikowania:14 / 05 / 2026Ostatnia aktualizacja:18 / 05 / 2026
- Pobierz artykuł w formie pliku Pdf
- Drukuj treść tego artykułu
- Powrót do poprzedniej strony
- Kontakt na stronie Kontakt





